Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ
Zdalne zlecenie naprawy sprzętu Apple w Apcore Katowice
Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza i wyślij zgłoszenie. Następnie starannie zapakuj sprzęt, najlepiej przy użyciu oryginalnego opakowania i wyślij do nas dowolnym kurierem ubezpieczoną przesyłkę.

  GwarancyjnaPogwarancyjna

  Administratorem danych osobowych jest Apcore Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-160), przy al. W. Korfantego 51. Dane pobierane przez formularz gromadzone są w celu realizacji zlecenia serwisowego zgodnie z polityką prywatności Apcore. Pobrane dane umożliwiają nam kontakt ze Zlecającym, odesłanie urządzenia po zakończeniu serwisu pod wskazany adres oraz wystawienie faktury VAT dla przedsiębiorców za wykonane usługi.

  Serwis Apple Katowice

  Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

  O nas - kim jesteśmy

  Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

  Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

  Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

  Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

  Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

  Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

  Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
  w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
  wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

  Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

  Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

  Naprawa iMac

  Naprawa MacBook Pro

  Naprawa MacBook

  Naprawa iPhone

  Naprawa iPad

  Naprawa Mac Pro

  Setki zadowolonych klientów serwisu

  Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

  756

  Naprawionych iPhone

  321

  Naprawionych iPad

  156

  Naprawionych Mac

  352

  Naprawionych MacBook

  Brak komentarzy

  Comments are closed.

   
  REGULAMIN SERWISU
  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
  POLITYKA PRYWATNOŚCI
  Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple