Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Zdalne zlecenie naprawy sprzętu Apple w Apcore Katowice

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza i wyślij zgłoszenie. Następnie starannie zapakuj sprzęt, najlepiej przy użyciu oryginalnego opakowania i wyślij do nas dowolnym kurierem ubezpieczoną przesyłkę.

GwarancyjnaPogwarancyjna

Administratorem danych osobowych jest Apcore Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-160), przy al. W. Korfantego 51. Dane pobierane przez formularz gromadzone są w celu realizacji zlecenia serwisowego zgodnie z polityką prywatności Apcore. Pobrane dane umożliwiają nam kontakt ze Zlecającym, odesłanie urządzenia po zakończeniu serwisu pod wskazany adres oraz wystawienie faktury VAT dla przedsiębiorców za wykonane usługi.

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu:

Wybierz z listy interesujące Cię urządzenie Apple aby sprawdzić czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

imac

Naprawa MacBook PRO

macbookpro

Naprawa MacBook

macbook

Naprawa iPhone

iphone

Naprawa iPad

ipad

MacPro

macpro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook