Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Wymiana wyświetlaczy i dotyków

Zbita szybka, rozlany LCD, plamy na wyświetlaczu, nie działa dotyk?

Przyczyny i rodzaje usterek

Uszkodzenia wyświetlaczy najczęściej są następstwem nieszczęśliwych wypadków, np. upadku urządzenia lub jego zalania. Usterka może się objawiać brakiem obrazu, brakiem reakcji ekranu na dotyk, widocznym rozlaniem warstwy ciekłokrystalicznej lub po prosu popękanym szkłem.

Szczególnie te mechaniczne uszkodzenia są niebezpieczne i wymagają natychmiastowej interwencji, bo pomijając możliwość skaleczenia się, narażamy urządzenie na dalszy kontakt z pyłem i wilgocią.

Prawidłową formą naprawy jest wymiana całego modułu wyświetlacza, czyli ekranu LCD zespolonego fabrycznie z warstwą dotykową. Przestrzegamy przed nieuczciwymi ofertami wymiany samego dotyku. Są to nieprofesjonalne i nietrwałe naprawy.

Niebezpieczeństwo poważnych uszkodzeń

Drobne z pozoru uszkodzenia ekranu mogą być przyczyną poważnych usterek całego urządzenia, dlatego nie warto zwlekać z naprawą, która i tak jest nieunikniona.

Ruszający się bądź odstający ekran, odsłonięte elementy pod uszkodzonym wyświetlaczem lub niezabezpieczone po zalaniu miejsca mogą spowodować kolejne poważniejsze w skutkach usterki, a być może uniemożliwić całkowicie skuteczną naprawę.

Ponieważ istnieje duże ryzyko, że uszkodzony wyświetlacz przestanie działać albo reagować na dotyk, sugerujemy zawczasu zrobić kopię zapasową danych.

Gwarancja i jakość części

Przy wymianach wyświetlaczy niebagatelne znaczenie ma jakość użytych części. Urządzenie ma nie tylko estetycznie wyglądać, ale zapewniać użytkownikowi odpowiedni komfort pracy, a przede wszystkie niezawodnie działać.

Tanie wyświetlacze wyraźnie różnią się od markowych. Brakuje im elementów wyposażenia, wykonane są z nietrwałych materiałów, a wyświetlany obraz wyraźnie różni się ostrością i głębią kolorów. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na jakość stosowanych części, co wyraźnie przekłada się na długość udzielanych przez nas gwarancji.

Uczestniczymy również w oferowanych przez firmę Apple programach wymian wyświetlaczy i całych urządzeń, gdzie na oryginalne części gwarancji udziela bezpośrednio producent.

Wymiana wyświetlaczy iPhone, iPad

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza
Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple