Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Wymiana modułów wyświetlaczy i paneli dotykowych

Zbita szybka, rozlany LCD, plamy na wyświetlaczu, nie działa dotyk?

Przyczyny i rodzaje usterek

Mechaniczne uszkodzenia wyświetlaczy powstają najczęściej podczas upadku urządzenia. Efektem tego mogą być pęknięcia ekranu, rozlanie matrycy LCD bądź uszkodzenie zaczepów skutkujące wypadaniem wyśweitlacza.

Równie często zdarzają się zalania urządzeń, doprowadzające do uszkodzeń elektroniki, a w najlepszym przypadku powstania plam na wyświetlaczu.

Uszkodzona elektronika wyświetlacza skutkuje częściowym lub całkowitym brakiem reakcji na dotyk, brakiem podświetlenia lub obrazu, a nawet brakiem możliwości uruchomienia urządzenia.

Czego nie należy robić

Ruszający się ekran, częściowo odsłonięte wnętrze urządzenia przy uszkodzonym wyświetlaczu lub nie usunięcie skutków zalania narażają na niebezpieczeństwo dalszych, poważniejszych uszkodzeń i bezpowrotnej możliwości naprawy.

Ponadto odłamki szkła mogą zranić użytkownika lub jego mienie. Nie warto czekać z naprawą, która i tak jest nieunikniona. Lepiej zapobiegać i nie narażać się na kolejne straty.

Gwarancja i jakość części

Przy naprawach wyświetlaczy niebagatelne znaczenie ma jakość użytych części. Urządzenie ma nie tylko estetycznie wyglądać, ale zapewniać użytkownikowi odpowiedni komfort pracy, a przede wszystkie niezawodnie działać. Tanie wyświetlacze wyraźnie różnią się od markowych. Brakuje im elementów wyposażenia, wykonane są z nietrwałych materiałów lub obraz wyraźnie różni się ostrością i głębią kolorów. Udzielając wielomiesięcznych gwarancji, dbamy o to, aby przy naprawach stosować najlepsze jakościowo komponenty.

Wymiana wyświetlaczy iPhone, iPad

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza

Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook