Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ
Wyceny i ekspertyzy urządzeń Apple
Sporządzamy ekspertyzy dla likwidatorów szkód i firm ubezpieczeniowych. Przeprowadzamy naprawy.

Oferta dla towarzystw ubezpieczeniowych

Współpracujemy z agencjami ubezpieczeniowymi i likwidatorami szkód w zakresie orzekania o skali uszkodzeń urządzeń Apple, które uległy awarii, wypadkom i innym losowym zdarzeniom, a były ubezpieczone przez użytkowników.

Na zlecenie naszych partnerów przeprowadzamy dokładną diagnostykę urządzeń oraz dokonujemy oceny, na podstawie której urządzenia te kwalifikowane są do naprawy lub wypłacane są odpowiednie odszkodowania.

Jak to działa?

Firma ubezpieczeniowa dostarcza nam przedmiot szkody lub odbieramy go osobiście od poszkodowanego za pośrednictwem kuriera. Przeprowadzamy gruntowne testy i określamy skalę uszkodzeń oraz listę czynności niezbędnych do wykonania w celu usunięcia usterki.

Sporządzoną diagnozę wraz z oceną opłacalności naprawy przedstawiamy ubezpieczycielowi. Po pomyślnej weryfikacji, zgodnie z wyceną naprawy przeprowadzamy stosowne czynności naprawcze i zwracamy urządzenie właścicielowi.

Ubezpieczenie gwarancją spokoju i oszczędności

Zachęcamy wszystkich do korzystania z możliwości ubezpieczania swoich urządzeń od nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Wypadki zdarzają się nader często, a jako serwis jesteśmy tego świadkami na co dzień. Koszty ubezpieczenia nie są obecnie zbyt wysokie, a przedmioty marki Apple nie należą do najtańszych. Naprawdę warto.

Wyceny, analizy i ekspertyzy

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza
Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple