Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Na ratunek zalanym telefonom, tabletom i komputerom

Profesjonalne czyszczenie zalanych urządzeń ultradźwiękami, zabezpieczanie przed skutkami zalania.

Naprawa urządzeń po zalaniu

Skutecznie naprawiamy urządzenia po zalaniu, przywracając im pełną sprawność i funkcjonalność oraz zabezpieczamy elektronikę przed skutkami kontaktu z cieczą, które zazwyczaj pojawiają się dopiero po jakimś czasie.

Precyzyjnie usuwamy zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc dzięki zastosowaniu technik ultradźwiękowych i odpowiednich środków chemicznych. Czynności te wykonujemy zawsze, nawet profilaktycznie, celem zabezpieczenia urządzenia przed ewentualnymi następstwami zalania.

Odpowiednio oczyszczone i osuszone urządzenie poddawane jest szczegółowej diagnozie, w trakcie której ujawniane są ewentualne usterki i określany jest zakres koniecznych do wykonania czynności.

Istotny jest czas reakcji

Kontakt urządzenia z cieczą, szczególnie będącego pod napiciem zawsze ma poważne następstwa. I choć skutki zalania nie muszą być widoczne od razu, to zapoczątkowany proces korozji będzie postępował, a efekty tego na pewno pojawią się w przyszłości.

Ignorowanie faktu zalania i opóźnianie wizyty w serwisie może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Naprawa będzie zdecydowanie trudniejsza, a tym samym kosztowna, w skrajnych przypadkach może okazać się wręcz niemożliwa.

Dlatego tak istotny jest czas reakcji, czas w którym można zadziałać profilaktycznie i zabezpieczyć urządzenie przed trwałymi uszkodzeniami, a siebie przed sporymi wydatkami.

Czego nie należy robić

W przypadku kontaktu z cieczą urządzenie należy natychmiast wyłączyć i o ile to możliwe pozbawić go zasilania, po czym jak najszybciej oddać specjalistom.

Niebezpieczne są próby suszenia elektroniki suszarką, z czym niestety wielokrotnie się spotykamy. Nieuzasadniona jest również wiara w ryż, którego tony wyciągamy z wnętrza urządzeń, a który w połączeniu z wodą zamienia się w trudną do usunięcia skrobię. Tylko profesjonalne działania i odpowiednie związki chemiczne gwarantują skuteczność naprawy.

Mniejszy wpływ mamy na to jaką cieczą nasze urządzenie zostało zalane, ale to właśnie rodzaj cieczy ma istotny wpływ na skalę i charakter uszkodzeń. O wiele bardziej zgubne są słodka lub słona ciecz, napoje gazowane oraz alkohole.

Naprawy po zalaniu

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza
Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple