Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Na ratunek utraconym danym

Odzyskujemy dane z telefonów, komputerów, dysków przenośnych i wszelkich innych nośników.

Liczy się wiedza i doświadczenie

Cechuje nas wysoka skuteczność w odzyskiwaniu danych z dysków twardych i innych nośników pamięci. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz bogatą bazę narzędzi do odzyskania plików.

Odzyskiwanie danych to poważny proces i odpowiedzialne zadanie, do którego podchodzimy z największą starannością. Stosujemy sprawdzone metody, nieraz czasochłonne, ale nie eksperymentujemy z danymi klientów.

Jeśli dane są dla Ciebie bardzo ważne, nie podejmuje prób samodzielnego odzyskiwania, unikaj darmowego oprogramowania i nie zlecaj tego niedoświadczonym serwisom. Możesz stracić dane na zawsze lub utrudnić nam pracę.

Dane są najważniejsze i wymagają szczególnej ochrony

Ochrona danych to jedna z najważniejszych powinności każdego użytkownika telefonu czy komputera. Odtworzenie wielu dokumentów jest po prostu niemożliwe i ich utrata jest bezpowrotna, a przy tym bolesna.

Jedną z najważniejszych czynności zapobiegającą utracie danych jest regularne tworzenie kopii bezpieczeństwa. Można w tym celu użyć zewnętrznych nośników danych lub skorzystać z dostępnych ofert tworzenia backupów w chmurze.

Dane narażone są na niebezpieczeństwo nie tylko z powodu awarii sprzętu lub nośnika, ale także wówczas, jeśli przedostaną się w niepowołane ręce. Używajmy więc odpowiednich haseł, stosownych protokołów i oprogramowania zabezpieczającego.

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia

Przed przystąpieniem do odzyskiwania danych dokonujemy oceny stanu nośnika z danymi oraz przeprowadzamy analizę możliwości odtworzenia zawartych na nim informacji. Pozwala nam to wstępnie ocenić możliwości, czas i koszt takiej operacji.

Odzyskiwanie danych jest procesem czasochłonnym ze względu na jego skomplikowany charakter, zmienną specyfikę danych czy rodzaj nośnika. Dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i traktujemy je jako wyzwanie. Odzyskujemy dane z różnych nośników – dysków twardych, kart pamięci, pendrive. Nie ma znaczenia czy nośnik danych jest uszkodzony czy został wcześniej sformatowany.

Jeśli zależy Ci na odzyskaniu danych skontaktuj się z nami jak najszybciej i nie próbuj robić nic na własną rękę.

Odzyskujemy dane z nośników

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza
Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple