Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ
Naprawy płyt głównych w telefonach i komputerach
Naprawiamy uszkodzenia elektroniki na płytach głównych i wymieniamy układy elektroniczne.
moherboard

Przyczyny i rodzaje usterek

Usterki płyt głównych powstają najczęściej w wyniku zalania urządzenia, przepięć w sieci lub upadku urządzenia, powodującego mechaniczne uszkodzenia. Mogą być również skutkiem nieprofesjonalnie przeprowadzonych napraw.

Do napraw elektroniki zaliczane są również wymiany kart graficznych, które coraz części występują jako zintegrowane układy na płycie głównej.

Liczą się fachowość, wiedza i umiejętności

Dzięki wiedzy, dużemu zasobowi części i wykwalifikowanej kadrze elektroników w większości wypadków jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej skomplikowane uszkodzenia elektroniki.

Czy warto naprawiać płyty główne?

Naprawy elektroniki na płytach głównych to skomplikowane operacje, wymagające czasu i precyzji. Jednak warto wykazać się cierpliwością, gdyż wymiana płyty głównej na nową pociąga za sobą znaczne koszty, co w przypadku leciwych urządzeń stawia pytanie o zasadność takiego wydatku.

Gwarancja i rzetelność naprawy

Rzetelność naszych usług jest dla nas sprawą  pierwszorzędną. Dlatego współpracujemy z najbardziej wykwalifikowaną kadrą, stosujemy oryginalne części albo najwyższej klasy zamienniki, a na wszystkie naprawy udzielamy stosownych gwarancji.

Diagnoza zawsze była i będzie u nas darmowa. Jasno i klarownie określamy koszty, terminy napraw, informujemy o alternatywnych możliwościach napraw czy niebezpieczeństwach jakie mogą się pojawić.

Naprawiamy płyty główne

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza
Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple