Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Ulepszone czujniki aparatu, akumulatory o większej pojemności i wyświetlacze Super Retina XDR z technologią ProMotion i adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz to nowy iPhone 13 Pro, który możesz kupić już teraz.

Nowy iPhone 13 i iPhone 13 Pro są już w sprzedaży, wszyscy którzy chcą, mogą teraz udać się do naszego sklepu i wyjść z iPhonem pod pachą.

Ci, którzy nie mają możliwości udania się do sklepu stacjonarnego, mogą to zrobić również poprzez zakup online.

Nowe modele zostały zaprezentowane podczas wydarzenia Apple 14 września  gdzie oprócz nowych iPhone’ów zaprezentowano Apple Watch Series 7 oraz nowe wersje iPada mini i iPada 2021 .

Nowy iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max mają ekrany o wielkości takiej samej jak poprzedniej generacji iPhony 12, czyli o przekątnej odpowiednio 6,1 i 6,7 cala.

Modele iPhone Pro zawierają nowy wyświetlacz Super Retina XDR z ProMotion, który umożliwia adaptacyjną częstotliwość odświeżania do 120 Hz, aby zagwarantować lepszą reakcję ekranu na dotyk.

 

Apple podkreśla, że ​​jest to najjaśniejszy ekran kiedykolwiek zainstalowany w iPhonie, którego szczytowa jasność sięga 1000 nitów, co znacznie ułatwia widoczność ekranu w ostrym świetle.

W obu modelach Pro znajdziemy układ A15 Bionic, nowy procesor z bardziej zaawansowanymi funkcjami skupiającymi się na fotografii obliczeniowej, a także zwiększający wydajność grafiki nawet o 50% dzięki 5 rdzeniowemu GPU.

Zmodyfikowano również układ elementów wewnątrz telefonu aby zrobić miejsce na akumulator o większej pojemności, dzięki któremu można zwiększyć czas pracy urządzenia o 1,5 do 2,5 godziny w porównaniu z modelami poprzedniej generacji.

Nowość w aparatach

W sekcji aparatów, dzięki zastosowaniu nowego większego szerokiego kąta z matrycą 1,9 mikrona, możliwe jest zmniejszenie szumów i uzyskanie lepszych wyników na zdjęciach robionych w warunkach słabego oświetlenia.

To wszystko połączone jest z obiektywem o większej przysłonie ƒ / 1,5 i teleobiektywem 77 mm 3x, który pozwoli iPhone’owi 13 Pro i iPhone’owi 13 Pro Max uchwycić więcej szczegółów na zdjęciach.

Oba modele są wyposażone w optyczną stabilizację obrazu  (OIS), ekskluzywną dla iPhone’a technologię, która stabilizuje matrycę, a nie obiektyw.

Dzięki nowemu systemowi selektywnej ostrości, tryb kinowy iPhone’a umożliwia nagrywanie ludzi, zwierząt i obiektów z doskonałym efektem głębi i automatyczną zmianą ostrości w celu uzyskania profesjonalnie wyglądających ujęć.

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple