Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Instalacje, reinstalacje, upgrade

Wykonujemy instalacje oraz aktualizacje systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego.

Systemy operacyjne

System operacyjny w urządzeniach Apple jest zawsze preinstalowany. Potrzeba instalacji nowego systemu zachodzi w przypadku wymiany dysku lub potrzeby posiadania drugiego systemu np. Windows.

Reinstalacja systemu pozwala odzyskać sprawność działania urządzenia po awarii. Nie wpływa na na utratę danych, a jedynie uzupełnia brakujące składniki oprogramowania. Podobnie bezinwazyjna jest operacja przenoszenia systemu na nowy komputer. Przejście takie jest niezauważalne z punktu widzenia użytkownika.

Aktualizacja systemu operacyjnego do nowszej wersji usprawnia działanie i unowocześnia nasze urządzenie o nowe funkcje. Operacja taka jest wskazana o ile tylko nasze urządzenie jest kompatybilne z nową wersją systemu.

Oprogramowanie użytkowe

Oprogramowanie użytkowe, takie jak pakiety biurowe, programy graficzne czy narzędzia ochrony sytemu, umożliwiają kreatywne wykorzystanie urządzenia oraz zwiększają jego funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Oferujemy pomoc w instalacji różnego rodzaju oprogramowania, która nie zawsze jest intuicyjna i nie dla wszystkich musi być prosta i przyjemna. Wiele narzędzi wymaga również chociażby wstępnej konfiguracji. Znajomość tego zagadnienia jest ważna dla sprawności działania całego urządzenia.

Instalujemy oprogramowanie

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza

Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple