Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Czyszczenie zakurzonych matryc w komputerach iMac

Usuwamy charakterystyczne dla komputerów iMac wady matryc objawiające się w postaci plam i smug na ekranie.
czyszczenie_matryc

Problem z matrycami

Po jakimś czasie od wprowadzenia na rynek komputerów iMac 21.5″ i 27″ pojawił się uciążliwy problem, będący poważną wady matryc tychże komputerów. Na ekranie zaczęły pojawiać się czarne smugi i plamy w kształcie zacieków biegnące od góry ekranu.

Przyczyny zanieczyszczeń i sposoby ich usuwania

Plamy kurzu na ekranie jakie można zaobserwować już na kilkuletnim iMacu związane są z tym, że matryce w swej konstrukcji nie mogą być całkowicie szczelne. W efekcie tego zanieczyszczone powietrze obiegające wnętrze komputera pozostawia na matrycy drobinki kurzu, które z czasem gromadzą się w widoczne skupiska brudu.

Początkowo firma Apple ogłosiła program naprawczy i wadliwe matryce były nieodpłatnie wymieniane na nowe. Obecnie program jest już zakończony, a nowych matryc nie można nabyć z powodu ograniczonego do 5 lat wsparcia ze strony producenta. Pozostaje tyko czyszczenie.

Komfort pracy

Zakurzona matryca to nie tylko problem estetyczny. Komputery iMac z powodzeniem używane są w zastosowaniach związanych z projektowaniem, grafiką czy poligrafią. Przekłamania związane z nieprawidłowym odwzorowaniem obrazu i kolorów w tych branżach są nie do przyjęcia.

Współczesność

Nowa generacja iMaków z cienką matrycą rzekomo pozbawiona jest wad swoich poprzedników. Ale i tu można znaleźć wyjątki. Jest to sprawa indywidualna danego egzemplarza i w dużej mierze zależna od warunków otoczenia w jakich komputer pracuje. Na szczęście współczesne technologie i wiedza pozwalają nam skutecznie walczyć z problemem zakurzonych matryc.

Usuwamy kurz i zabrudzenia z matryc

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza
Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple