Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ
tel. 502 745 295serwis@apcore.pl
facebooktwitterinstagram

§ 1. Regulamin określa zasady korzystania z Bloga, zamieszczania postów i komentowania wpisów.

§ 2. Blog jest stroną internetową założoną w serwisie internetowym www.apcore.pl, obejmującą wpisy twórców serwisu internetowego oraz opinie i komentarze jego użytkowników. Właścicielem a zarazem administratorem bloga jest firma Apcore Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000672937.

§ 3. Blog służy do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także do wymiany opinii na temat prezentowanych treści. Ze swojej strony będziemy zamieszczać ciekawostki i rozwiązania drobnych problemów, z którymi można spotykać się przy obsłudze urządzeń Apple.

§ 4. Wszelkie publikowane na blogu dane pochodzą ze źródeł ogólnie uznanych za rzetelne i sprawdzone. Z uwagi jednak, że zamieszczane posty mogą prezentować również prywatne opinie ich autorów, zamieszczone tu sugestie czy rozwiązania nie mogą być traktowane jako rekomendacje, a za skutki wynikające z ich zastosowania właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności.

§ 5. Użytkownicy mają prawo publikować swoje własne opinie, przemyślenia i uwagi, w tym te krytyczne wobec poruszonego tematu oraz opinii innych użytkowników, z zachowaniem jednak odpowiedniej formy wypowiedzi i przestrzegania zasad moralnych. Komentarze powinny być konstruktywne, a krytyka opierać się na faktach i być poparta merytorycznymi argumentami.

§ 6. Pozostawienie komentarza jest całkowicie dobrowolne, jednak publikując opinię, użytkownik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i akceptuje w całości postanowienia niniejszego Regulaminu.

§ 7. Właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez Użytkowników. Administrator zastrzega sobie jednak prawo do moderowania wpisów pod względem poprawności obyczajowej. Komentarze obraźliwe, powszechnie uznawane za obelżywe oraz zawierające treści pozostające w sprzeczności z obowiązującym prawem, dobrymi obyczajami lub naruszające prawa osób trzecich będą usuwane. Tym bardziej nie będą tolerowane przejawy chamstwa, agresji słownej czy wulgaryzmy.

§ 8. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia lub niedopuszczenia do publikacji wpisów zawierających lub stanowiących reklamy innych podmiotów gospodarczych, ich produktów lub usług.

§ 9. Blog stanowi własność firmy Apcore, a wszystkie jego treści podlegają ochronie prawnej. Żaden fragment publikacji, w tym znaki graficzne, logotypy, obrazy i zdjęcia nie mogą być powielane ani rozpowszechniane w żadnej innej formie bez wyraźnej zgody ich właścicieli i podania źródła publikacji (nazwiska autora oraz adresu strony).

§10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu zgodnie z potrzebami dostosowania go do zmieniających się wymogów i przepisów.

2 komentarze

  • Jamesteems

    Thank you so much! This a superb site.

  • BrianFax

    The data is quite significant.

Zostaw Komentarz

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2019 Apcore Serwis Apple