Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Na ratunek zalanym telefonom, tabletom i komputerom

Profesjonalne czyszczenie zalanych urządzeń ultradźwiękami, zabezpieczanie przed skutkami zalania.

Naprawa urządzeń po zalaniu

Naprawiamy urządzenia po zalaniu, rozbieramy je na części pierwsze, usuwamy całkowicie wilgoć, stosujemy kąpiel w wannie ultradźwiękowej, stosujemy odpowiednie związki chemiczne, naprawiamy uszkodzoną elektronikę. Po Zastosowaniu wszystkich procedur, telefon zostaje złożony i oddany właścicielowi – Sprawny !

Ważny jest czas!

Im szybciej go rozbierzemy i wyczyścimy tym większe szanse, że sprzęt będzie działał bezproblemowo. Złudne jest to, że chwilę po zalaniu urządzenie wciąż działa – na pewno po czasie przestanie, a wtedy naprawa może okazać się kosztowna, lub co gorsza – niemożliwa.

Pierwsze chwile po zalaniu są najważniejsze

Czy wiedziałeś, że rodzaj cieczy którą zalane zostało twoje urządzenie ma znaczenie? I to wielkie !
Słona, chlorowana, słodka woda, napoje gazowane, kawa- przyśpieszają proces korozji układów elektronicznych oraz zwiększają zakres uszkodzeń twojego urządzenia

-NATYCHMIAST WYŁĄCZ SWOJE URZĄDZENIE!

Działające urządzenie daje nam złudną nadzieje, że ciecz nie dostała się do środka i nic wielkiego się nie stało. Niestety dopiero po czasie korozja elementów elektronicznych trwale unieruchomi nasze urządzenie – może i na zawsze

-NIGDY! Nie próbuj załączać swojego urządzenia! Woda znajdująca się na elementach elektronicznych przewodzi prąd! W chwili załączenia urządzenia powstaje zwarcie i naprawa jest trudniejsza do wykonania!

-NIE WKŁADAJ DO RYŻU! Wielokrotnie spotykaliśmy się z błędnym przeświadczeniem, aby zamoczone urządzenie wkładać do ryżu, a po jakimś czasie „będzie jak nowe”.

Ryż nie jest w stanie wchłonąć wilgoci, która jest w środku urządzenia, do tego skrobia zawarte w ryżu dodatkowo utrudniają dalszą naprawę.
Prosimy, nie róbcie tego.

Naprawy po zalaniu

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza
Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook