Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

Profesjonalny serwis iPad Katowice

Oferujemy naprawy gwarancyjna i pogwarancyjne.
Sprawdź w czym możemy pomóc.
Więcej o serwisie iPad
 • Urządzenia naprawiane są w naszym serwisie
 • Wszystkie nasze naprawy są objęte 6 miesięczną gwarancja.
 • Zapraszamy na darmową diagnozę.

Wymiana szybki iPad

Tablety iPad są produktem Apple odznaczają się one bardzo dobrą jakością wykonania i charakteryzują się wysoką niezawodnością. Zdarzają się jednak, że Tablety iPad zaczynają nieprawidłowo funkcjonować na skutek zdarzeń losowych lub wad konstrukcyjnych urządzenia, może to doprowadzić do utraty naszych danych.

Nasz serwis, którego siedziba mieści się w Katowicach wykonuje naprawy od ręki. Dzięki nam Wasz sprzęt odzyska pełną sprawność nawet w 30 minut.

 

Naszym atutem jest nie tylko czas wykonania usługi, ale i jej jakość, którą uzyskujemy dzięki użyciu tylko wysokiej jakości części firmy Apple. Nasza obsługa stoi na wysokim poziomie, zawsze staramy się pomóc i doradzić, szczególnie tym mniej obeznanym z marką klientom.

Na naszej stronie możecie Państwo dowiedzieć się czym zajmuje się nasza firma, jakie ipady serwisujemy.

Zajmujemy się niemalże wszystkimi modelami iPad

Do każdego serwisu i zlecenia staramy się podejść indywidualnie i rozwiązać problem w jak najkrótszym czasie. Zaznaczamy, że wybierając nasz serwis, macie pewność o wyborze solidnej i rzetelnej firmy.

Serdecznie zapraszamy do Naszej siedziby w Katowicach, chętnie odbierzemy telefon od Państwa bądź odpiszemy na maila. Staramy się w miarę możliwości każdorazowo udzielić jak najbardziej wyczerpujących informacji.

Dzięki nam będziecie mogli cieszyć się swoim sprzętem, który uległ awarii.

 • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
 • Wszystkie nasze naprawy są objęte 6 miesięczną gwarancja.

Wyświetlacz (szybka) jest najbardziej narażonym i najczęściej uszkadzanym elementem naszego tabletu iPad. Uszkodzeniu lub zniszczeniu ulegają ekrany tabletów, które na skutek upadku pękają lub przestają prawidłowo działać.

Zbita szybka w iPadzie.

Najczęstszą usterką zgłaszaną przez użytkowników iPadów jest zbita szybka (ekran). Mechaniczne uszkodzenie wynika z nieostrożnego użytkowania tabletu lub zdarzenia losowego niezależnego od użytkownika . Po upadku tablet posiada stłuczoną lub zarysowaną szybkę. Możemy korzystać z tak uszkodzonego ipada ale grozi to dalszymi uszkodzeniami elementów wewnątrz tabletu na skutek przedostawania się wilgoci lub kurzu. A i wśród serwisów mamy wybór: nieznany punkt taniej naprawy iPadów czy autoryzowany serwis Apple. Te wybory należą do użytkownika

Serwis Apple, czego możemy się spodziewać? Gdy nasze urządzenie potrzebuje skomplikowanej naprawy, nie będziemy zwlekali z realizacją zlecenia. Do niedawna taka wymiana uszkodzonej szybki trwała dość długo i była stosunkowo droga. Naprawa szybki w ipadzie możliwa jest w każdym modelu Apple, niezależnie od jego koloru. Usługa ta objęta jest gwarancją.

Kiedy wskazana jest wymiana szybki w iPadzie? 

W sytuacji, gdy upadł nasz tablet i już widać, że uległ on uszkodzeniu, należy dokonać diagnozy, trzeba ustalić, co zostało w naszym iPadzie uszkodzone. Ekran każdego tabletu składa się z kilku warstw. Przede wszystkim jest to warstwa zewnętrznego szkła, dotyk oraz panel LCD- wyświetlacz . Naprawa ipada Jeśli mimo widocznych zewnętrznych uszkodzeń ekran reaguje na nasz dotyk, oznacza to najpewniej, że zbiciu uległa tylko zewnętrzna warstwa – szybka. Jeśli wymiana szybki ipad ekran nie reaguje na nasz dotyk, uszkodzenie jest bardziej złożone i dotyczy zarówno szybki, jak i warstwy dotykowej. W takim przypadku konieczna będzie wymiana całego ekranu. Jeśli jeszcze większe zniszczenia dotknęły naszego iPada, naprawa może być bardziej pracochłonna

Nie należy wpadać w panikę, lecz udać się do serwisu w celu diagnozy. Być może uszkodzenie nie jest tak poważne na jakie wygląda.

Jednak, jeśli w urządzeniu uszkodzeniu uległ również ekran LCD – występują na nim plamy, przebarwienia, użytkowanie nie jest zadawalające – naprawa jest także możliwa. W tym przypadku w tablecie zostanie zamontowany panel dotykowy i oryginalny ekran LCD

Na wszystkie naprawy użytkownik ipada otrzymuje gwarancję.

Wybór odpowiedniego serwisu gwarancją usługi najwyższej jakości

Wymiana szybki w profesjonalnym serwisie gwarantuje :

 • Naprawą zajmuje się zespół wykwalifikowanych specjalistów posiadający duże doświadczenie.
 • Nasz tablet zachowa swój oryginalny wygląd.
 • Dane w tablecie nie zostaną usunięte.
 • Usługę możemy wykonać z indywidualnymi oczekiwaniami.
 • Naprawa będzie objęta gwarancją.

Żywotność baterii

Żywotność baterii to czas jej całkowitego użytkowania do momentu aż konieczna będzie jej wymiana na nową. Żywotność konkretnej baterii w iPadzie zależy od sposobu użytkowania tabletu, a także od wybranych przez użytkownika ustawień – te bardziej ekonomiczne oszczędzają baterię i tym samym wydłużają okres jej przydatności. O żywotności baterii decyduje jej wydajność. Wydajność baterii oznacza czas, w jakim zasilane z niej urządzenie działa bez doładowywania. O spadku wydajności baterii świadczy mniejsza zdolność ogniwa baterii do magazynowania przez nie energii. W wyniku tego czas pracy baterii ulega skróceniu, a jej użytkownik jest zmuszony częściej ładować ją. Bateria w iPadzie zachowuje maksymalną wydajność przez 300 cykli ładowania, przy czym przez jeden cykl ładowania rozumie się zużycie takiej ilości energii baterii, która wcześniej odpowiadała 100% jej pojemności. Napawa iPpad Po 500 cyklach maksymalnego ładowania, bateria posiada około 80% pierwotnej pojemności.

Może się zdarzyć, iż bateria będzie wadliwa. W takim przypadku gwarancja obejmuje jej serwisowanie do roku czasu. Jeśli natomiast tablet nie jest już objęty gwarancją, autoryzowany serwis Apple może zaproponować płatną usługę serwisową.

Jak zwiększyć żywotność i wydajność ipada

Aby zwiększyć żywotność i wydajność tabletu, a równocześnie w pełni wykorzystać potencjał tego urządzenia, powinno się przestrzegać kilku zaleceń:

 • Należy zadbać o to, by na urządzeniu była zainstalowana najnowsza wersja systemu iOS, macOS lub watchOS – aktualne oprogramowanie Apple cechuje zwykle zwiększona energooszczędność.
 • Urządzenie iPad może działać w szerokim przedziale temperatur, ale najlepiej funkcjonuje w otoczeniu o temperaturze od 16°C do 22°C. Pożądane jest, by na tablet nie oddziaływały temperatury wyższe niż 35°C, mogą one znacząco wpłynąć na nieodwracalne obniżenie pojemności baterii.
 • Budowa i materiał użyty do wykonania niektórych etui do iPada może przyczyniać się do akumulacji ciepła podczas ładowania znajdującego się w niej tabletu. Jeśli iPad mocno nagrzewa się, należy go wyjąć z etui.
 • Jeśli planuje się nie używać tabletu przez dłuższy czas, najlepiej załadować baterię do połowy, wyłączyć zasilanie, a urządzenie umieść w chłodnym, suchym miejscu, poniżej 32 stopni C. Po upływie 6 miesięcy należy ponownie doładować baterię do 50%.
 • Należy zoptymalizować ustawienia tabletu: przyciemnić ekran lub włączyć funkcję automatycznej regulacji jasności i włączyć połączenie WiFi, które zużywa mniej energii niż połączenie przez sieć komórkową.
 • Należy włączyć tryb niskiego zużycia energii – wpływa to na redukcję jasności wyświetlacza ipada, ogranicza efekty animacji w systemie i optymalizuje działanie pod kątem energooszczędności. W takim ustawieniu niektóre aplikacje nie pobierają danych w tle, a niektóre funkcje są wyłączone. Jednak w żaden sposób ustawienia te nie ograniczają podstawowych funkcji tabletu połączeń z Internetem, wysyłanie lub odbieranie e-maili itp.
 • Komputer, z którego ładuje się tablet, powinien być włączony do zasilania.
 • Należy wyłączyć funkcję umożliwiającą aplikacjom odświeżanie w tle, a także usługę lokalizacji dla aplikacji.

Kiedy zachodzi konieczność wymiany baterii w ipadzie

Każda bateria z czasem przestaje zachowywać się jak nowa, po prostu ulega ona procesowi degradacji. Użytkownika telefonu informuje o tym kilka sygnałów:

 • czas pracy baterii jest krótszy niż wcześniej,
 • bateria nie ładuje się,
 • bateria zwiększa swoją objętość i podnosi ekran tabletu.
 • iPpad nagrzewa się bardzo mocno podczas użytkowania,
 • tablet wyłącza się na mrozie,
 • nie można uruchomić ipada,
 • pojawienie się komunikatu: Bateria w Twoim iPadzie może wymagać serwisu.

Recykling zużytej baterii

Zużyta bateria podlega recyklingowi – wyrzucanie jej wraz z innymi śmieciami zagraża naszemu środowisku. Korzystanie z serwisu daje pewność, iż stara bateria znajdzie się w odpowiednim miejscu – zostanie poddana recyklingowi. Dzięki temu chroni się środowisko i jednocześnie odzyskuje się cenne materiały zdatne do dalszego użytkowania.

Przygotowanie tabletu ipad do wymiany baterii

Przed udaniem się do serwisu w celu wymiany baterii w iPadzie trzeba pamiętać o kilku zasadach:

 1. Pęknięty wyświetlacz może podczas wymiany baterii ulec całkowitemu uszkodzeniu, klient decyduje o podjęciu takiego ryzyka.
 2. Nieoryginalny wyświetlacz w urządzeniu nie jest przeszkodą w wymianie baterii.
 3. Warto wykonać kopię bezpieczeństwa i usunąć z tabletu wszystkie dane.
 4. Tablet nie może być zablokowany kodem PIN, musi też posiadać wyłączoną funkcję Find My iPhone.

Wymiana baterii w serwisie trwa w zależności od modelu i tego, czy mamy w serwisie baterię do Twojego modelu około ok. 2dni. Dlatego, chcąc wiedzieć, na jaki czas oczekiwania będziesz musiał się nastawić, warto przed pozostawieniem urządzenia zapytać o czas realizacji.

 • Wymiana zbitej szybki wyświetlacza iPad
 • IPad Nie ładuje się
 • Wymiana baterii iPad
 • Wolno działają aplikacje w ipadzie
 • odzyskiwanie danych z iPad
 • Naprawa gniazda ładowania ipad
 • Naprawa gniazda sim ipad
 • Naprawa gniazda ładowania lightning ipad

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Miasteczko Śląskie, Sławków, Łazy, Koniecpol, Szczyrk, Siewierz, Kuźnia Raciborska, Żarki, Krzepice, Woźniki, Ogrodzieniec, Szczekociny, Strumień, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Chełmek, Stary Sącz, Wolbrom, Mszana Dolna, Tuchów, Sułkowice, Dobczyce, Proszowice, Grybów, Maków Podhalański, Szczawnica, Piwniczna-Zdrój, Jordanów, Muszyna, Biecz, Kalwaria Zebrzydowska, Słomniki, Żabno, Szczucin, Skała, Zator, Alwernia, Wojnicz, Bobowa, Ryglice, Nowy Wiśnicz, Radłów, Ciężkowice, Świątniki Górne, Czchów, Nowe Brzesko, Zakliczyn, Koszyce.

Naprawiamy tablety iPad

– iPad mini 2, mini 3, mini 4
– iPad 2, 3, 4
– iPad Air, Air 2, Air 10.5″
– iPad 9.7″, 10.2″
– iPad Pro 9.7″, 10.5″, 11.0″, 12.9″

Ekspresowe naprawy

Bezpłatna diagnoza
Wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy

adres: al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice
telefony: 502 745 295, 502 745 296
e-mail: serwis@apcore.pl
godziny otwarcia: pon. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 18.00, śr. 8.00 – 16.00, czw. 8.00 – 16.00, pt. 8.00 – 15.00

Serwis Apple Katowice

Wybierz interesujący Cię dział aby uzyskać więcej informacji:

O nas - kim jesteśmy

Zapraszamy klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast.

Apcore to nowoczesny i profesjonalny serwis Apple bazujący na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej kadrze specjalistów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących urządzeń Apple w zakresie napraw, wymian, konfiguracji, instalacji, odzyskiwania danych itp. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dla naszych stałych klientów dopasowujemy zakres usług pod indywidualne potrzeby.

Prowadzimy również sprzedaż nowych urządzeń Apple, pochodzących wyłącznie z polskiej dystrybucji, a także sprzedaż sprzętu i akcesoriów innych producentów.

Specjalizujemy się w sporządzeniu wycen i ekspertyz dla ubezpieczycieli i likwidatorów szkód.

Pośredniczymy w sprzedaży i nabywaniu produktów używanych. Wykonujemy niezbędne diagnozy i udzielamy stosownych gwarancji.

Dzięki lokalizacji naszego serwisu tuż obok Spodka, na terenach Katowickiej Strefy Kultury,
w sąsiedztwie NOSPR i Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
wszystkie parkingi wokół firmy Apcore wyłączone są ze strefy płatnego parkowania.

Serwis Apple Apcore pomoże w naprawie sprzętu

Wybierz z listy urządzenie Apple i sprawdź czy jesteśmy w stanie je naprawić:

Naprawa iMac

Naprawa MacBook Pro

Naprawa MacBook

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa Mac Pro

Setki zadowolonych klientów serwisu

Najczęściej wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania i baterie oraz odzyskujemy dane i ratujemy urządzenia po zalaniu.

756

Naprawionych iPhone

321

Naprawionych iPad

156

Naprawionych Mac

352

Naprawionych MacBook

Brak komentarzy

Comments are closed.

 
REGULAMIN SERWISU
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2017-2021 Apcore Serwis Apple